Sosyal Medya

56Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Seslikal Da Sessizliğinizi Bozun

Konuşulamayan ve paylaşılamayan birçok şeyi rahatlıkla konuşabileceğiniz seslikal, yeni nesil paylaşım sitesi olarak kullanıcılarını karşılamaktadır. Hem mikrofon hem de kamera eşliğinde dilediğiniz sohbet imkanını sağlayan seslikal, kullanıcı sayısıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Özellikle kullanıcı sayısı fazlalığı sayesinde sohbet çeşitliliğine de imkan tanımaktadır.

Seslikal da Kendinizle Kalmamanın Keyfini Yaşayın

Seslikal, bilgisayar üzerinden giriş yapılmasının yanı sıra buna mecbur kalma algısını kırmaktadır. Artık her isteyen telefonunda mobil uygulama  olarak da seslikal uygulamasını kullanabilmektedir. Bu sayede istenilen yerde sohbet gerçekleştirilmektedir.

Bunun yanında skype, destek, video destek ve activex seçenekleri ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Kullanıcıların zorlandığı bir konuda destek butonundan yardım alınabilmektedir.  Klavye üzerinde etkileşimin az olduğu sohbetleri geride bırakmasıyla dikkat çeken seslikal da gerek mikrofon kullanımı, gerek kamera kullanımı sohbetin kalitesini yükseltmektedir.

​​​​​​​Bu da sohbet gerçekleştiren kullanıcılarda tatmin duygusunu artırmaktadır. Ayrıca üye olmak istemeyen kullanıcılar için misafir üyeliği de bulunmaktadır. Siteye ilk girildiği anda çevrim içi kişi sayısı görülebilmektedir. Türkiye'nin en büyük sitesi sloganıyla öne çıkan seslikal keyifli vakit geçirmek isteyenleri beklemektedir.

Yazar : uzmanpanel
03 Şub Ptesi 10:05
235 Görüntüleme

Etiketler: seslikal ,


Gönder

Popüler Yorumlar