Sosyal Medya

57Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Farklı İnsanlar Tanımak İçin Sesli Sohbet Platformu

Yeni birileriyle sohbet ederek güzel zaman geçirmek Seslikal platformu üzerinden yapılabilir. İnsanların bazı zamanlar sanal ortamda beklediği en önemli şey farklılık ve eğlencedir. Bu nedenle yüzlerce kişiyi bir arada buluşturan site üzerinde seçenekler değerlendirilebilir. Çeşitli odalar içerisinde kişisel ilgiye uygun kişilerle iletişime geçilerek istenen sonuca ulaşılabilir.

Üyelik Süreci

Kayıt yaptırılması Seslikal sesli sohbet üzerinde önemlidir. Böylece belirli kurallar çerçevesinde yazılı, görüntülü konuşma başlatılabilir. Site kurallarını önceden okumak, olası engellemelerin önüne geçmek açısından kritiktir. Başka kişilerin hayatlarına ve tercihlerine saygısızlık yapmadan iletişime geçmek gerekir. Bunun dışında üye olmak herhangi bir ücretle olmamaktadır. Takma isim ve formda istenen bilgilere göre işlemler yapılabilir. Fotoğraf eklemek, diğer kişileri etkilemek için önemlidir. Böylece daha net fikir verilmesi mümkün olur.

Activex İndirme İşlemi

Sesli sohbet platformunda Activex indirme işlemi yapıldıktan sonra odalar içerisine girilebilir. İndir butonuna basılmasıyla beraber indirme başlar ve kısa sürede tamamlanır. Site üzerinde isteğe göre misafir kullanıcı olunabilir. Önce sitenin nasıl olduğu incelenmek isteniyorsa,  bu seçenek ideal olacaktır.

Yazar : uzmanpanel
03 Şub Ptesi 09:54
268 Görüntüleme

Etiketler: sesli kal , kalsesli , seslikal ,


Gönder

Popüler Yorumlar